Haberİşlemi.com

Tarafsız ve Şeffaf HaberGüncel

Küçük Kızı Kaçırılan Annenin Hikayesi Yürekleri Dağladı

Hafta içi her vakit Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programını izleyenler göz yaşlarını tutamadı. 41 yaşında olan Özlem Türkol, 5 yaşında olan kızının 13 sene dini nikahlı yaşadığı 65 yaşında olan babası M.M. tarafından kaçırıldığını ifade etti.

“İNTİKAM DOLU OLAYLAR YAŞANIYOR”

Yaşadıklarını gözyaşları içinde laf eden Özlem Türkol, 2018’in Mart ayında göğüs kanseri olduğunu, 20 kür kemoterapi almak amaciyla İzmir’e gittiğini ve bu yüzden çocuğu babasının aldığını, döndüğünde ise çocuğunu alamadığını, velayetin kendisinde olmasına karşın 6 aydır çocuğuna kavuşamadığını söyledi. Türkol, “Ben fakirim o zengin. üç çocuğumu bendeniz toprağa verdim. iki çocuğum can verdi benim. Kanser hastası oldum” dedi. Esra Erol ise annenin tek senedir kanser Rehabilitasyonu gördüğünü, Kemoterapi sürecinde çocuğu babasına verdiğini söyleyerek, “Anne baba arasında değişik tek husumet var ve çocuğun menfaati değil hırs ve intikamla dolu olaylar yaşanıyor. elbet ki baba da çocuğunu görecek” diye konuştu.

“BENİ KIZIMA KAVUŞTURDUN”

Programda yayının Aydın – Bozdoğan Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ihbar onay edildiği ve Elif Su savcılık direktifiyle kolluk kuvvetleri ile M.M.’ten alınarak annesine teslim edilmek üzere Aydın Çocuk Esirgeme Kurumu’na bırakıldığı bilgisi paylaşıldı. Bir gün evvel akşam saatlerinde Esra Erol ekibi ile birlikte 5 yaşında olan Elif Su anne adayi Özlem Türkal’a canlı yayında teslim edildi. Kızı Elif Su’ya kavuşan anne adayi hasret Türkol, Esra Erol’a “Allah senden razı olsun, beni kızıma kavuşturdun. Çok teşekkür ederim” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Kaynak: İHA

LEAVE A RESPONSE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir