Haberİşlemi.com

Tarafsız ve Şeffaf HaberGündem

Şahin Sms Hizmetleri İle Kurumsal Reklam Yapın

Artık bir çok farklı reklam araçlarının kullanılmış olduğu günümüzde, doğru araçları kullanmak ve direk olarak son kullanıcıya ulaşmak, daha büyük önem arz etmektedir. Rekabet ortamının yoğun olduğunu düşünürsek eğer, doğru hamleler, sizi beklentilerinize çok daha hızlı bir şekilde ulaştıracaktır. Bu nedenle en iyi reklam araçları arasında yer alan ve sadece reklam amaçlı değil, ayrıca bilgilendirme amacı ile de kullanabileceğiniz mesaj servislerini kullanabilirsiniz. Kısacası toplu sms olarak bilinen bu sistemi kullanmanız, milyonlarca kişiye direk olarak ulaşmanızı sağlayacaktır. Türkiye’de bunu en iyi şekilde sağlayan Şahin Haberleşme sayesinde, ihtiyaçlarınızı kurumsal, profesyonel ve yasal olarak halletmiş olacaksınız.

Kurumsal SMS Gönderimi

Yasal olmayan merkezleri tercih etmeniz durumunda, hakkınızda yasal işlem başlatılması kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle direk operatörler kanalı ile bu işlemleri yapmak, daha doğru olacaktır. İşte burada kurumsal olarak ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamanızı sağlayan Şahin Mesajlaşma servisi, doğru bir şekilde belirlemiş olduğunuz kitleye ulaşmanızı sağlamaktadır. Özellikle firmalar için müşterilerine direk ulaşmak ve vermiş oldukları hizmetler hakkında bilgi vermek büyük önem taşıyor olmasından dolayı, Şahin sms sayesinde bunu da iyi bir şekilde elde etmiş olacaksınız.

Şahin Toplu SMS Hizmetleri

Yasal düzenlemelerin ardından, sms için sınırlandırmaların gelmesi ile birlikte, bugün işinizi uygun ve tabii ki iletişim şirketlerinin BTK yasalarına göre işlem yapmaları zorunluluğu getirilmiştir. İzin belgesine sahip Şahin sms firmasını tercih etmeniz ile birlikte, sizde yapmış olduğunuz iş için toplu sms attırabilirsiniz. Böylelikle izlenme oranları %87’leri bulan sms’leri sahiplerine yani bilgilendirme amacı ile sms yollamış olduğunuz kişilere ulaştırabileceksiniz. Kısaca tarif etmek gerekirse eğer, 1000 sms atarsanız, bu sms’lerin okunma oranı minimum 870 olacaktır. En doğru yol ile tam olarak 870 kişi direk yollamış olduğunuz mesajları okuyacaktır. Ayrıca kendi müşteri portföyünüzü de kullanarak, sadece bu kişilere Şahin Mesajlaşma aracılığı ile mesaj atabilirsiniz.

Şahin Mesajlaşma Hizmetleri

Şahin Mesajlaşma hizmetlerinin 2013 yılından günümüze kadar aktif olarak hizmet veriyor olması ve ayrıca müşterilerine kredili hesaplar açarak, bakiye yüklemesi yapmanız ve akabinde kendi yönetim paneliniz aracılığı ile mesaj yollamanız da mümkün hale gelmektedir. İşletmeniz ve kurumunuz için yaptığınız kampanyalar ile ilgili olarak belirlemiş olduğunuz hedef kitleye toplu sms atarak da ulaşmanız mümkün olacaktır. Reklam aracı olarak direk müşterilerinize ulaşmanızı sağlayan sms’ler, rahatsız edici değil, aksine geri dönüşleri oldukça yüksek olan araçlardır. Şahin Haberleşme sağladığı imkanlar ile veri tabanı gücünü de en iyi şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Sadece İstediğiniz Kesime Mesaj Atın

Bölgesel, cinsiyet, yaş gibi çeşitli kategorilere ayrılmış olan numaraları kullanarak, sizde hedefinize en doğru yol ile ulaşabilirsiniz. Bu konuda örnek vermek gerekirse eğer, Türkiye’nin her hangi yerinde ki kişilere gönderim yapmak yerine, sadece bulunmuş olduğunuz şehirde ki ve hatta ilçede ki insanlara mesaj gönderebilirsiniz. Tüm bunları elde etmek için yapmanız gereken sadece en iyi hizmetleri alabileceğiniz www.sahinhaberlesme.com.tr sitesine girmek ve müşteri olmak olacaktır.

Toplu Mesaj Hizmetleri

Son yıllarda toplu sms gönderimlerinin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Siyasi partiler, dernekler, kuruluşlar, devlet kurumları ve hatta seçimlerde siyasi partilerinin attırmış oldukları mesajlarda hepimizin telefonlarına geliyor. Burada amaca doğru bir şekilde hedef kitlenize ulaşmak olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle sizlerde bu hizmetlerin tamamını profesyonel olarak hizmet sunan ve en iyi şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayan Şahin Mesajlaşma ile yapabilirsiniz. En iyi hizmetleri sunan ve en kolay yöntemler aracılığı ile mesaj atmanızı sağlayan Şahin sms hizmetleri ile artık her anlamda işlerinizi daha kontrollü, profesyonel ve kurumsal olarak halledebilirsiniz.

Mesaj Atılacak Numaralar

Kendi müşterileriniz ya da kayıtlı numaralarınıza mesaj atmak, her açıdan sizin için daha faydalı olacaktır. Ancak bunu ilk defa yapacaksanız eğer ve hatta bilgilendirme amacı ile yapmayı düşünüyorsanız, Şahin Haberleşme bu konuda da sizlere hizmet veriyor. Firmanın havuz sistemli hizmetlerinden yararlanarak, gerek uygun fiyatlar ile gerekse de hali hazırda var olan binlerce numaraya mesaj atabiliyorsunuz. Böylelikle kendinize göre belirleyeceğiniz zaman dilimine göre her gün ya da her hafta veya istediğiniz zamanlarda, istediğiniz miktarlarda mesaj gönderimi yapabileceksiniz.

SMS ve MMS Gönderimi

Sadece sms değil, mms gönderimi için de Şahin Mesajlaşma servisinden yararlanabilirsiniz.  Sizde direk mesaj attırmak istiyorsanız eğer, oldukça güçlü bir veri tabanına sahip olan ve istediğiniz miktarlarda gönderim yapabileceğiniz firma ile işinizi halledebilirsiniz.

LEAVE A RESPONSE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir