Haberİşlemi.com

Tarafsız ve Şeffaf HaberAdvertorial

En İyi Kore Dizileri

Her geçen gün dünya çapında çok geniş hayran kitlelerine ulaşan kore yapımlarının, önlenemez şekilde yükselişi devam ediyor. Kore filmleri ve kore dizileri dünya çapınca pek çok yapımın ilham kaynağı niteliğinde. Oldukça başarılı oyunculukların sergilendiği bu yapımlar izleyicilerde çok büyük hayranlıklar uyandırıyor. Ülkemizde de çok fazla izlenen ve göz atılması gerektiğini düşündüğümüz en iyi Kore dizilerini sizler için listeledik.

Sikeruit Gadeun

İngilizce adı Secret Garden olan dizi yayın hayatına 2010 yılında başladı. Oldukça zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi kısa zamanda geniş bir hayran kitlesine kavuşmuş ve adından oldukça fazla söz ettirmiştir. Yapım sadece 20 bölümlük bir dizi olmasına karşın, kazandığı seyirci beğenisi ile ne denli kaliteli bir dizi olduğunu gösteriyor.

She Was Pretty

En iyi Kore dizileri içinde kendine yer bulan bir başka dizi de Seviyor Sevmiyor isimli Türk dizisinden uyarlanmış She Was Pretty dizisidir. Hwang Junh-eum’un ve Park Seo-joon’un başrollerde yer aldığı bu dizi 16 bölüm olarak hazırlanmış. Çirkin bir çocukluk dönemi geçiren Ji Sun-joo büyüdüğünde çekici bir haline geliyor ve olaylar bu eksende gelişiyor.

Moosa Baek Dong Soo

8.6’lık IMDb puanı ve güçlü bir oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi, dövüş sahneleri ile yayınlandığı yıllarda çok ses getirmişti. Küçük yaşlardan itibaren birlikte olan bu dövüşçüler, büyüdüklerinde yollarını ayırmak zorunda kalır. Dövüşçülerden biri ülkenin en iyi kılıç ustası olurken, diğeri ise bir suikastçi olur.

Chuno

En iyi kore dizileri içinde belki de zirvede yer alabilecek olan yapım The Slave Hunters adı ile de bilinen Chuno dizisidir. Tarihi konulara ve aksiyona bağımlı olan kişiler tarafından çok sevilen bu dizi aldığı pek çok ödül ile de adından söz ettirmişti. Oldukça zengin de bir kadrosu olan dizi henüz izlemeyenlerin bir an önce izlemesi gereken ve bir solukta bitireceği harika bir dizidir.

Tüm bu dizilere aynı zamanda türkçe altyazılı kore dizilerine https://www.koremekani.com adresimizden ulaşabilir ve keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

LEAVE A RESPONSE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir