Haberİşlemi.com

Tarafsız ve Şeffaf HaberMagazin

Popstar Mehtap, Son Zamanlarda Şarkı Çıkaran İsimlere Sitem Etti: Siz Şarkı Söylemeyin

Katıldığı Popstar yarışmasıyla ismini duyuran Mehtap, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu.

Mehtap, nihayet vakitlerde şarkı yapan başta Yeliz Yeşilmen ve Defne Samyeli’ye sitem ederek seslerinin cihazlarla düzeltildiğini söyledi. Yeşilmen ise programa telefonla bağlanarak Mehtap’a karşılık verdi. İkili tek araya karşılıklı şarkı söyleyerek birbirine atıfta bulundu.

“MÜZİK ADINA SAÇMA SAPAN ŞEYLER YAPIYORLAR”

Programa katıldığı andan bu yana nihayet vakitlerdeki şarkıcılara atıf da bulundu. Bir takım ünlüler amaciyla ses yarışması düzen etmesi gerektiğini söyleyen Mehtap, sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti: “Müzik yerine Absürt sapan şeyler yapıyorlar. Bir takım arkadaşlar Sahiden bu işi yapmasınlar. Dalga geçiyorlar, perişan laf ediyorlar. Müzikhal manada tek şey bilmeyen insanlara şarkıcı diyoruz. bendeniz de kendimce izaha çalışıyorum.

“DEFNE, CEM’DEN ardindan SAHNEYE ÇIKMA KARARI ALDI”

mesele bacak boyun uzundur çıkarsa sahneye tek tabureye oturu bacak bacak üstüne atarsın sesin yoktur tek de meşhur tek sevgilin vardır onun sayesinde de sahnelere çıkarım. mesele Defne Samyeli. Cem Yılmaz’la var olan ilişkisinden dolayı dahada popüler oldu ve sahneye çıkma kararı aldı.

“YELİZ YEŞİLMEN VE ÖMÜR GEDİK ŞARKI OKUMASIN”

Yeliz Yeşilmen, Defne Samyeli, Ömür Gedik o perişan sesiyle okumasın söylemesin. O hayvanlara faydalı tek şey yapıyor. Ses makinelerinde kargayı bülbül yaptıklarını gördüm Bülent Ersoy, Yılmaz Morgül bunlara saygım sonsuz. Jüriye de bu işi Sahiden iyi bilen isimleri de koysunlar. Ünlülerin canlı okumalarını da görelim bakalım o sesler nasıl çıkıyor.”

“BEN AYŞE FATMA MIYIM DA SES YARIŞMASINA KATILACAĞIM”

Mehtap’ın izahlarına Yeliz Yeşilmen’den jet cevap gecikmedi. Programın sunucularına sesli ileti gönderen Yeşilmen, “Ben Ayşe, Fatma mıyım da ses yarışmasına katılacağım. Bugüne bu erken TV yıldızıyım bendeniz ulusal ve bütün Türkiye’de nam saldım. her biri Yeliz Yeşilmen deyince tanıyor bu boş beleş olmadı demek ki tek şey var. İnsanlar bana tek şey söyleyerek gündeme gelmeye çalışıyor. Hülya Avşar’ın tahtına bendeniz oturacağım.” dedi.

Ne yaptın da oturdun. Elle tutulur tek şeyin yok tamam benim de yok ama senin ne var. bendeniz Hülya Avşar’ın akrabasıyım diye mi onu misal verdi.Celal Avşar benim annemin amcası. Hülya Avşar’ın programlarına katıldım. Hülya Avşar benim amaciyla ‘Ben mehtabı bıraktım kendisinin tırnaklarıyla tek ara gelsin istiyor. Ama ayağına taş değsin bendeniz yardım ederim.’ diyor.

LEAVE A RESPONSE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir