Haberİşlemi.com

Tarafsız ve Şeffaf HaberAdvertorial

Pet Ürünleri İçin Kargo Beklemeden Siparişin Semtinden Gelsin!

Her ihtiyacımızı internet üzerinden e-ticaret sitelerini kullanarak sipariş edebiliyor ve aslında yerimizden kıpırdamamıza bile gerek kalmadan alışveriş yapabiliyoruz. Ancak bazı durumlarda günümüzün genel e-ticaret süreci olan sipariş ver – kargo gelsin sistemi çokta kullanışlı olmuyor.

Mesela karnınız acıktığında yemek için adresinize 1000 kilometre uzaklıkta olan bir pideciden sipariş vererek 2 gün boyunca siparişinizin kargoyla gelmesini bekleyemezsiniz değil mi?

Aynı şekilde çoğumuzun en yakın dostu olan evcil hayvanlarımız da acıktıklarında ancak 2 gün sonra kargoyla gelebilecek olan en sevdiği mamayı bekleyemez. İşte pet dünyasına ilk ve güçlü bir giriş yapan Pettenal en yakın dostlarımız olan evcil hayvanlarımız için muhteşem imkanların sunulduğu bir platform olarak öne çıkıyor!

Peki Pettenal tam olarak nedir? Ne işe yarar?

Tam olarak Pettenal.com sitesipetshop ve veterinerler ile siparişi vermek isteyen evcil hayvan sahiplerini aynı ortamda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir sitedir. Kullanıcılar, Pettenal.com sitesi ve mobil uygulamaları ile anlaşmalı olan tüm petshopların en güncel marka ve ürün listelerini inceleyebilir, hiçbir ekstra ücret ödemeden mama, yem, aksesuar ve benzeri ürünlerin siparişi verebilirsiniz. Verilen sipariş, son teknoloji ve özel bir yazılıma sahip olan pettenal.com sistemi sayesinde sizin seçeceğiniz petshop dükkanına iletilir ve siparişinizin size ulaştırma sürecinin tamamlanmasını takip eder. Size de sadece bu kolaylıkların ve muhteşem fırsatların keyfini yaşamak kalır!

Pettenal.com sitesinden sipariş verirsem nasıl ödeme yapabilirim?

Siparişinizin ödemesi siparişinizi teslim alırken kapıda Nakit, Kapıda Kredi Kartı gibi yöntemlerle yapabilirsiniz. Ancak istediğiniz şekilde ödemenizi yapabilmek için siparişinizi Sipariş Ver butonuna tıklayarak tamamlamadan önce, Ödeme Şekli Seçimi alanından seçmelisiniz, siparişinizde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Canlı Yardım bağlantısı üzerinden müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.LEAVE A RESPONSE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir