Haberİşlemi.com

Tarafsız ve Şeffaf HaberGündem

İntihara Kalkışan Bedensel Engelli İkizini Kurtarmak İsterken Hayatını Kaybetti

Samsun’da, denize atlayarak intihara kalkışan bedensel Özürlü Murat Ü. (28) ile onu kurtarmak amaciyla peşinden atlayan ikiz kardeşi Yunus Ü. (28) dalgıç polisler tarafından kurtarıldı. Yunus Ü. kaldırıldığı hastanede yapılan müdahalelere karşın kurtarılamadı.

ENGELLİ GENÇ, DENİZE ATLAYARAK İNTİHARA KALKIŞTI

Olay, saat 18:00 sıralarında Atakum kazasi milletçe İskelesi’nde alana geldi. Yunus Ü., bedensel Özürlü ikiz kardeşi Murat Ü.’den havadis alamayınca polise başvurdu. Bu sırada Murat Ü., kardeşini arayarak canına kıyacağını söyledi. Yunus Ü. de milletçe İskelesi’nde olduğunu öğrendiği kardeşi Murat Ü.’nün yanına gitti. İddiaya göre, kardeşinin denize atladığını gören Yunus Ü. de peşinden suya atladı. İkiz kardeşler suda çırpınmaya başladı.

KARDEŞİNİ KURTARMAK İÇİN DENİZE ATLAYAN GENÇ KALDIRILDIĞI HASTANEDE yasamini KAYBETTİ

Çevredekilerin ihbarı üstüne olay adina Samsun güvenlik Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliği’ne bağlı kurbağa erkek ekipleri ile 112 aciliyetli sağlık ekipleri derhal sevk edildi. Dalgıç polisler, boğulmak üzere var olan kardeşleri sudan çıkardı. Bilinci kapalı var olan iki kardeş, olay yerinde yapılan evvel müdahalenin derhal peşinden sağlık ekipleri tarafından çevredeki hastanelere kaldırıldı. Kalbi duran Murat Ü., yapılan müdahale ile yasama döndürülürken, Yunus Ü. ise bütün müdahaleye karşın kurtarılamadı.

Olayla alakalı tahkikat sürüyor.

Kaynak: İHA

LEAVE A RESPONSE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir