Haberİşlemi.com

Tarafsız ve Şeffaf HaberAdvertorial

Başiskele Jiletli Tel

Tel çitler, çevre düzenlemesi açısından hoş bir görünüm sağlayan ve güvenliği artırıcı özelliğe sahip olan malzemelerdir. Her yapıda ve her alanda tel çitlere ihtiyaç duyulmaktadır. Görsel olarak güzel gir görünüme sahip çitler, kullandıkları yerde tamamlayıcı özelliğe sahiptir.  Genelde güvenlik nedeni ile tercih edilir. Kaliteli yapısı ve kolay kullanımı ile rahatlıkla tercih edilebilecek bir üründür. Üretim aşamasından itibaren, tamamen üreticisi olan firmanın ilgilendiği çitler, hiç bir durumda kullanıcıları uğraştırmaz. Her aşamadan üretici firma sorumludur. Montaj işlemlerine kadar firmanın gerçekleştirdiği jiletli tel hizmeti, kullanım aşamasında hiçbir bakım gerektirmemektedir.

Jiletli teller, güvenlik amacı ile tel siparişi veren müşterilerin, daha yüksek güvenlik için tercih ettikleri çit modelidir. Jiletli teller normal çitlerden kalite ve tasarım olarak ayrılırlar. Üstün kalite ve yüksek seviye güvenlik için tercihiniz jiletli tel seçeneklerinden yana olmalıdır. Jiletli tel yaptırmayı düşündüğünüz alanlar için bizimle iletişime geçerek, üstün seviye kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Başiskele jiletli tel kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturmaktadır.

Jiletli Tellerin Özellikleri

Jiletli teller, yüksek kalite özellikleri nedeni ile tercih edilmektedir. Tellerin üretim aşamasında kullanılan galvaniz ve paslanmaz ürünler sayesinde jiletli teller ekstra kaliteli bir yapıya sahip olurlar. Her türlü zeminde rahatlıkla kullanılabilen Jiletli teller, montaj aşamasında kaliteli montaj malzemeleri ve özenli işçilik ile yerlerine takılır. Bu sayede zahmetsiz bir şekilde size teslim edilir.

Jiletli teller sade bir renk seçeneğine sahiptir. Genel olarak gri metal tonlarında tercih edilir. Ancak kullanılacak yere göre farklı renk tonlarında da tercih edilebilmektedir. Kullanılacak yere göre istediğiniz renkte Jiletli tele sahip olabilirsiniz.  

Jiletli Tel Montaj Teknikleri

 Jiletli teller, kullanım yerlerine göre farklı teknikler ile monte edilirler. Toprak zemine inşa edilecek teller, zeminde bir beton yapıya ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle öncelik olarak bir taş duvar inşa edilmesi gerekir. Beton zemine uygulanacak jiletli tellerde ise, direk sabitleyici montaj işlemi uygulanmaktadır. Yüksek betonların üzerine gömülerek sabitlenen jiletli teller, üstün güvenlik sağlar.

Farklı ebatlara sahip jiletli tellerden, dilediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Uygulanacak alana göre tercih edeceğiniz jiletli tel modellerinden uygun renk seçeneğine karar verebilir, istediğiniz boyda jiletli teli seçebilirsiniz.  Başiskele jiletli tel olarak, kusursuz hizmet anlayışımız ile jiletli tel satışlarımıza devam ediyoruz.

Jiletli Tel ile Yüksek Güvenlik

Günümüzde birçok farı alanda kullanılan jiletli teller, üstün kaliteli hizmet anlayışı ve güvenlik gibi unsurları taşımasından dolayı sıklıkla tercih edilir. Her türlü hava koşuluna göre paslanmayan ve yıpranmayan Jiletli teller dört mevsim dayanıklı olup, her tür müdahaleye karşı oldukça dayanıklıdır. Kullanımı oldukça rahat olan jiletli teller esneme yapmamaktadır.  Uzun yıllar dayanmasını istediğiniz jiletli tel için, Başiskele jiletli tel ile görüşebilir, avantajlı çit ve tel fırsatlarından yararlanabilirsiniz.LEAVE A RESPONSE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir