Haberİşlemi.com

Tarafsız ve Şeffaf HaberSpor

Fernando: Takıma alıştıkça performansım artıyor

Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor’un Brezilyalı orta alan oyuncusu Fernando Andrade Dos Santos, “Türkiye’ye evvel kez geldim. tek alışma zamani geçirdim. Bu asama hiçbir yerde basit olmayan tek şey ve doğal alıştıkça dahada çok çalışmaya başladım. dahada çok çalıştıkça performansım yükselmeye başladı” dedi.

Süper Lig’in 6’ncı haftasında deplasmanda Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşacak var olan Demir Grup Sivasspor karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. takim tesislerinde teknik patron Rıza Çalımbay idareninde gerçekleştirilen idman düz koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Top kapma ve pas çalışmasının derhal peşinden idman çift kati duvar mücadeleyle sona erdi. Antrenmana sakatlıkları bulunan buyruğa Kılınç, Serhiy Rybalka, barış muavin ve kaleci Muammer Yıldırım katılmadı.

Trabzonspor maçında oyuna girdikten ardindan takımının evvel golünü atıp, tesirli oyunu ile dikkat çeken ortada alan oyuncusu Fernando Andrade Dos Santos, Aytemiz Alanyaspor maçının çok güç geçeceğini belirterek, “Deplasmanda tek mücadele olacak. Alanya’nın çok iyi hazırladığını biliyoruz. Biz de maça çok iyi hazırlanıyoruz. Umuyoruz ki her şey iyi gidecek” dedi.

tasima olduktan ardindan alışma zamani yaşadığını belirten Brezilyalı futbolcu, “Türkiye’ye evvel kez geldim. tek alışma zamani geçirdim. Alışma zamani hiçbir yerde basit olmayan tek şey ve doğal alıştıkça dahada çok çalışmaya başladım. dahada çok çalıştıkça performansım yükselmeye başladı. Yalnızca bendeniz değil takım arkadaşlarım da çok çalışıyor. Her şeyi dahada iyi tek noktaya getireceğimize inanıyorum. Sivasspor’da olmaktan da çok mutluyum” diye konuştu.

Ligdeki hedefi suallen Fernando, “Kişisel hedeflerim tamamıyla takım üstüne kurulu. bendeniz ne civarindan iyi oynarsam takıma da öylesine katkım olur. Takım olarak tek yerlere gelip, takım olarak yükselebiliriz. Umuyorum hep birlikte performansımızı yükselterek takımı dahada iyi tek noktaya getireceğiz” ifadelerini kullandı.

LEAVE A RESPONSE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir