Advertorial

2.El Yatak Odası Alanlar

Yatak odası dekorasyonunun olmazsa olmazı yatak takımıdır. 2.el yatak odası alanlar bu takıma ek olarak şifonyer, karyola gibi mobilyaları da almayı isteyebilirler. Yatak odası takımı bazen set halinde de bulunabilir. Bu set içerisinde;  karyola, komodin, şifonyer, gardırop gibi üniteler yer alabilir. Bu ünitelerin ve takımların modelleri oldukça fazladır. Bu tarz mobilya ürünlerinin modüllerinde renk, malzeme ve tarz çeşitliliği oldukça fazladır.

2.el yatak odası alanlar bazı hususlara dikkat etmeliler.  Örneğin alınan yatak takımının kapladığı alanın evdeki yatak odasından daha büyük olmamalıdır. Yatak genişliğine göre gardırop ve karyola seçiminin de dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Ürünü kullanacakların ergonomisine uygun takımların seçilmesi de bir hayli önemlidir. Ürünün boyutu ve üründe kullanılan malzemeler, ürünün renginden ve tarzından daha mühimdir. Sağlığı, duruşu bozacak ürünlerin tercih edilmesi ileride ciddi problemlere sebebiyet verebilir.

2.El Yatak Odası Alan Yerler

 

Eskisini getir yenisini götür anlayışına ek olarak günümüzde ikinci el eşyaların satışını yapan yerler çoğalmış durumdadır. Böylelikle kişiler karşılıklı olarak hem ürün hem de nakit para elde etmektedir. 2.el yatak odası alan yerler de kullanılabilir durumda olan parçaları kişilerden satın alarak ihtiyacı olanlar için satışını gerçekleştirmektedir. Alım satım işlemlerini yapan bu yerler aynı zamanda ücretsiz nakliye hizmeti de vermektedir. Sizlerde bu yerler ile iletişime geçerek uygun fiyatlı , kaliteli ikinci el yatak odası takımları alabilirsiniz.

İletişim ve Adres Bilgileri:

Yaman Spot İkinci El Eşya Ankara – Ankara Spotçu – İkinci El Eski Eşya Alanlar

Gsm: 0532 416 13 98

Adres: Demetgül Mah 401 cad No 71/C, 06200 Yenimahalle/Ankara

 

LEAVE A RESPONSE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir